Czy pracownicy, których zatrudniasz przebywają w Polsce legalnie?

Problem nielegalnego pobytu w Polsce dotyczy bardzo wielu cudzoziemców. Powodem nielegalnego pobytu w naszym kraju może być np:

  • nieważna wiza
  • nielegalnie wykonywana praca
  • pozwolenie na pobyt, które straciło ważność
  • brak środków finansowych do utrzymania się

W ramach Audytu Legalności Pobytu dokładnie sprawdzamy historię pobytu cudzoziemca w Polsce oraz przedstawiamy raport, w którym wykazujemy czy cudzoziemiec przebywa w naszym kraju legalnie czy nielegalnie oraz kiedy i jakie czynności należy poczynić do przedłużenia legalnego pobytu. Określenie legalności pobytu w Polsce jest niezwykle istotne dla samego cudzoziemca jak i przedsiębiorcy zatrudniającego, gdyż nawet legalne zatrudnienie cudzoziemca, który nielegalnie przebywa w Polsce podlega odpowiedzialności karnej.

Prawnicy z Flavos mogą po wykonaniu audytu dać gwarancje, że Twoja firma stosuje się do wszelkich wymogów prawa imigracyjnego. Jako eksperci doradzamy pracodawcom w zakresie wypełniania ich ustawowych obowiązków.

 

Bezpłatna wycena

Skontaktuj się z nami już dziś w celu bezpłatnej wyceny Audytu

Szybka realizacja zlecenia

Audyt Legalności Pobytu cudzoziemców zostanie wykonany niezwłocznie po podpisaniu umowy

Gwarancja

Po przeprowadzeniu Audytu otrzymujesz gwarancję legalności zatrudnienia cudzoziemców w Twojej firmie

Oferta Flavos skierowana jest zarówno do przedsiębiorców chcących zatrudnić cudzoziemców, indywidualnych osób chcących przenieść się do Polski oraz obsługa zagranicznych spółek.
Siedzibą główną Flavos jest Legnica, lecz nasi prawnicy podróżują po całej Polsce. Zadzwoń i zapytaj kiedy będziemy w Twoim mieście.

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami!