Zanim zatrudnisz cudzoziemca

Pracownicy z zagranicy są cennym nabytkiem dla Twojej firmy, lecz należy się do tego odpowiednio przygotować. Wprowadzenie odpowiednich procedur i przygotowanie materiałów edukacyjnych pozwoli w przyszłości uniknąć potencjalnych problemów. Legalność pobytu, brak odpowiedniej komunikacji czy problemy osobiste pracowników to najczęstsze powody spadku wydajności pracowników spoza Polski. Cudzoziemcy przyjeżdżając do Polski mają najczęściej doświadczenia wyłącznie z pracy w swoim kraju. Ich przyzwyczajenia znacząco różnią się od wymagań czy zasad BHP w Polsce. Z naszą pomocą możesz w pełni wykorzystać potencjał wynikający z zatrudniania cudzoziemców, zapewnić im doskonałą współpracę, a także zatrzymać wartościowych pracowników na dłużej.

ANALIZA

Dokonamy analizy potrzeb Twojej firmy i przedstawimy Ci propozycje pracowników dopasowanych profilem do prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej

PRZYGOTOWANIE

Pomożemy Ci w przygotowaniu pracownika zza granicy do jego nowego miejsca pracy. Zajmiemy się barierami językowymi oraz kulturowymi

WDROŻENIE

Podczas całego okresu współpracy będziemy pomagać we wdrożeniu projektu zatrudnienia cudzoziemców w Twojej firmie
Oferta Flavos skierowana jest zarówno do przedsiębiorców chcących zatrudnić cudzoziemców, indywidualnych osób chcących przenieść się do Polski oraz obsługa zagranicznych spółek.
Siedzibą główną Flavos jest Legnica, lecz nasi prawnicy podróżują po całej Polsce. Zadzwoń i zapytaj kiedy będziemy w Twoim mieście.

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami!