Szkolenie dla pracodawcy

Zdobycie pracownika z zagranicy to dopiero połowa sukcesu. Równie dużym wyzwaniem jest odpowiednie nim zarządzanie oraz zadbanie o to, aby wartościowy pracownik chciał pozostać w przedsiębiorstwie tak długo, żeby zwróciły się początkowe koszty. Dzięki naszej pomocy nauczysz się jak poprawnie przygotować swoje przedsiębiorstwo na przyjęcie cudzoziemców do pracy, poznasz skuteczne metody zarządzania nimi oraz dowiesz się jakie są najczęstsze błędy pracodawców. Budowa właściwego zespołu pracowników pozytywnie wpłynie na efektywność całego zakładu pracy. Nauczymy Cię również jak rozwiązywać konflikty między cudzoziemcami tak aby ich negatywny wydźwięk nie odbił się na zespole. Do każdego szkolenia podchodzimy indywidualnie. Dzieli się ono na 3 etapy:

Poznanie

Poznajemy Twoją firmę i jej potrzeby

Szkolenie

Uczestnicy szkolenia otrzymają autorskie materiały do efektywnej nauki.

Wdrożenie

Pomoc we wdrożeniu uzyskanej wiedzy
Oferta Flavos skierowana jest zarówno do przedsiębiorców chcących zatrudnić cudzoziemców, indywidualnych osób chcących przenieść się do Polski oraz obsługa zagranicznych spółek.
Siedzibą główną Flavos jest Legnica, lecz nasi prawnicy podróżują po całej Polsce. Zadzwoń i zapytaj kiedy będziemy w Twoim mieście.

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami!