1. Kim jesteśmy

Administratorem strony jest Artur Wysoczański, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Flavos – Immigration Lawyers, ul. Marsa 1/3, 59-220 Legnica, NIP: 6912456879.

2. Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

a) Formularze kontaktowe

Flavos – Immigration Lawyers gromadzi oraz przetwarza dane wysłane poprzez formularz kontaktowy w celu obsługi zgłoszenia. Dane są wykorzystywane w celu odpowiedzi na zgłoszenie oraz rozwiązania problemu. Formularz kontaktowy wymaga podania danych osobowych (imienia, nazwiska, e-maila oraz ewentualnie numeru kontaktowego). Dane osobowe przesłane w formularzu kontaktowym nie są wykorzystywane do celów marketingowych, ani przekazywane innym podmiotom.

b) Ciasteczka

Podczas logowania tworzymy dodatkowo kilka ciasteczek potrzebnych do zapisu twoich informacji logowania oraz wybranych opcji ekranu. Ciasteczka logowania wygasają po dziesięciu dniach, a opcji ekranu po roku.

c) Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informację o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

d) Analiza statystyk

Na naszej stronie korzystamy z Google Analytics w celu zbadania z jakiego kraju odwiedzasz naszą stronę. Dane te są wykorzystywane przez nas jedynie w celu lepszego dopasowania otworzonych przez nas materiałów na bloga. Nie wykorzystujemy ich bezpośrednio do celów marketingowych.

3. Z kim dzielimy się danymi

Dane zebrane przez naszą stronę są wykorzystywane jedynie przez naszych pracowników do odpowiedzi na formularze kontaktowe oraz analizę statystyk odwiedzin strony.

4. Jak długo przechowujemy twoje dane

Dane osobowe przesłane do nas przez formularz kontaktowy przechowywane są przez nas do roku od momentu wysłania wiadomości.

5. Jakie masz prawa do swoich danych

Możesz zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

6. Gdzie przesyłamy dane

Komentarze gości mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu.

7. Nasze dane kontaktowe

 Artur Wysoczański, Marsa 1/3, 59-220, Legnica
+48 579 631 621